تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - علی اصغر برقپور و بیش از یک دهه سابقه مدیریت درخشان در کمیته امداد

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب

علی اصغر برقپور و بیش از یک دهه سابقه مدیریتی در خشان در خدمت به محرومان شهرستان های غربی استان کرمانشاه

پایگاه خبری همراه رهبر : در چند روز گذشته با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کرمانشاه ،فرماندار گیلانغرب به اتفاق مسولان کمیته های امدادهای شهرستانهای گیلانغرب ؛ قصرشیرین و سرپل زهاب در محل فرمانداری گیلانغرب آقای علی اصغر برقپور به عنوان مدیر جدید کمیته امداد شهرستان گیلانغرب معرفی ومنصوب شد.

علی اصغر برقپور انسانی اخلاق مدار و ولایتی و از خانواده ای با اصالت و متدین می باشد که با سابقه 25 سال خدمت و خدمت گذاری در کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان شخصیتی امدادگر و خداجو از ایشان یاد می شود.

برقپور در سوابق اجرایی خود مدیریت کمیته امداد شهرستان های دالاهو ؛قصرشیرین ؛و سرپل ذهاب را در کارنامه دارد.

البته بعضی دوستان با بی مهری و کم لطفی آقای برقپور را منتسب به یکی از منتحبین مجلس دهم خواندند اما جالب اینجاست که ایشان بیش25 سال است در این نهاد سابقه خدمت دارد و بیش از 10 سال است که در مجموعه کمیته امداد مدیریت می کند و در اکثر شهرستان های غربی استان کرمانشاه مدیر این نهاد خدمت گذار بوده است .

ما هم به نوبه خود برای برادر زحمت کش و تلاشگرمان آقای علی اصغر برقپور آرزوی موفقیت و سربلندی داریم و این انتصاب را خدمت ایشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

نوشته شده در تاریخ 1395/02/29 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir
برچسب ها: علی اصغر برقپور و بیش از 10سال مدیریت صادقانه درنهاد کمیته امداد پایگاه خبری همراه رهبر0834