تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - استاندار کرمانشاه:اگر کسی برای مردم مشکلی درست کرده است باید از وی بازخواست کردوبا فردمتخلف برخورد نمود.

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب
 به گزارش پایگاه خبری همراه رهبر : تأمین اعتبارات سفر رئیس جمهور در سال 95 قطعی است.
استاندار کرمانشاه گفت: تامین اعتبارات سفر رئیس جمهور در سال 95 قطعی است و از نظر تامین اعتبار پروژه ها مشکلی نداریم.
اسدالله رازانی در نشست با فرمانداران شهرستان های استان باتسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع با اشاره به علت تشکیل این جلسه گفت: در این جلسه پیش از اینکه به دنبال تصویب موضوعی باشیم به دنبال ایجاد ارتباط متقابل بین فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی هستیم تا با طرح مشکلات در این جلسه بتوانیم کنترل و نظارت دوجانبه ای انجام دهیم. 
وی افزود: با این مشی مهمترین مشکلات و مسائل مشخص و بررسی می شود تا بتوانیم بهترین تدابیر را برای رفع معضلات استان اتخاذ كنیم.
رازانی با تاکید براینکه ما باید همراه مردم باشیم و مشکلات مردم را مشکلات خودمان بدانیم افزود: اگر کسی برای مردم مشکلی درست کرده است باید از وی بازخواست کرد و با فرد متخلف برخورد نمود تا مشکل مردم رفع شود.
وی افزود: مسائل روزمره مردم خیلی مهم است و این برای ما یک اصل است، همانطور که ایجاد اشتغال و توسعه مهم است مسائل روزمره مردم هم اهمیت دارند. 
دکتر رازانی در بخشی از سخنان خود به تکمیل چند پروژه در پایان سال مالی جاری اشاره کرد و گفت: امسال از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان، مسیر اسلام آباد به حمیل و مسیر راه کربلا به قصرشیرین چهاربانده خواهند شد و نیز کمربندی غربی کرمانشاه به طول 23 کیلومتر تا پایان آبان ماه به بهره برداری خواهد رسید.

نوشته شده در تاریخ 1395/07/23 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir