تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - خدر شفیعی مجروح حادثه تروریستی نیروگاه کرکوک به اسلام آبادغرب انتقال داده شد؛؛

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب

حمله 4 داعشی به نیروگاه برق دبیس کرکوک به روایت خدر شفیعی مجروح اسلام آبادی این حادثه

 حمله 4 داعشی به نیروگاه برق دبیس کرکوک به روایت خدر شفیعی مجروح اسلام آبادی این حادثه

پایگاه خبری همراه رهبر :  در صبح روز جمعه هفته ای که گذشت 4 عضو گروه تروریستی داعش به نیروگاه برق دبیس در نزدیکی کرکوک حمله نموده که متاسفانه طی آن تعدادی از هموطنان عزیز از جمله چند تن از همشهریان اسلام آبادی شهید و مجروح شدند. در این حادثه مصیب قنبری به شهادت رسید و خدر شفیعی دیگر شهروند اسلام آبادی مورد اصابت سه گلوله قرار گرفت.

نوشته زیر روایت خدر شفیعی مهندس اجرایی شرکت پیمانیر از حمله صبح هنگام چهار عضو داعش به نیروگاه برق دبیس در کرکوک می باشد.

صبح جمعه مورخ سی ام مهر ماه ساعت شش صبح ، نیروگاه برق دبیس در نزدیکی کرکوک که راه اندازی آن به عهده شرکت ایرانی پیمانیر می باشد ، مورد حمله تروریستی گروه تکفیری داعش قرار گرفت که موجب شهید و مجروح شدن چند تن از عزیزان هم وطنمان شد.

مراحل امداد رسانی و مراقبت ها توسط نیروهای پیشمرگه و شرکت انجام گرفت.

مجروحین بلافاصله به کرکوک اعزام شدند و پس از مراقبت های اولیه به سلیمانیه انتقال یافتند که در انجا به مدت یک روز بستری شده و سپس از مرز باشماق به بیمارستان مریوان جهت ادامه مداوا منتقل شدند.

بنده از ناحیه پا مورد اصابت سه گلوله قرار گرفتم که بعد از عمل جراحی در مریوان به اسلام آبادغرب که محل سکونت اینجانب می باشد، منتقل شدم.

بنده از طرف خود و سایر همکاران شهادت را بر یاران رفته تبریک عرض می کنم و مصیبت از دست دادنشان را به بازماندگان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان برای آنها طلب مغفرت و برای خانواده ها و دوستان صبر و شکیبایی را خواستارم ضمن اینکه از سلامتی سایر همکارانمان نیز از خداوند شاکر و سپاسگزارم ؛؛کرمانشاه دیلی

نوشته شده در تاریخ 1395/08/5 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir