تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - اصلاح طلبان اسلام آبادغرب و استارت تغییر فرماندار این شهرستان!!!

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب

تجربه برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو  تجربه ای جدید و در عین حال بد فرجام بود!!!!

تیتر نیوز | جدای از نتیجه انتخابات و مسائل مرتبط با آن ،نکته تاسف بار و تامل برانگیز در این مسابقه گلادیاتوری، شکاف و تفابل اجتماعی ،قومی و مذهبی حاصل از این انتخابات بود که  زخمی عمیق بر پیکره اجتماعی مردمان این دیار بجای گذاشت که ترمیم آن را در آینده سخت نمود ،انتحاباتی که متاسفانه چنان فرجام بدی پیدا کرد که در همان ابتدای راه بد شگون شد
یقیناً اگر مدیریت مسؤلانه و هوشمندانه ای بر مبنای شناخت دقیق از بافت خاص مناسبات اجتماعی  چه در تشکیل هیات اجرایی و چه در ایام تبلیغات انتخاباتی و حتی فردای بعد از برگزاری انتخابات اعمال می شد چه بسا که مانع بروز این خسارتها میگردید .
اکنون سؤال جدی و مهمی که وجود دارد این است که آیا فرماندار محترم اسلام آبادغرب توان مدیریت صحیح انتخابات آینده ریاست جمهوری و خصوصا شوراهای محلی را دارد؟

بنظر میرسد در این باره تردید جدی وجود خواهد داشت ،امیدواریم بار دیگر انتخابات در این شهرستان تحت الشعاع مناسبات انتخابات مجلس قرار نگرفته و دو قطبی احتمالی کاندیداها از هواداران نماینده محترم و منتقدان ایشان بگونه ای مدیریت شود که موجب شکاف جدیدی نگرددهرچند بر همگان آشکار است که فرماندار محترم شهرستان عملا به صف نزدیکان نماینده شهرستان پیوسته و در چینش مدیران شهرستان از اعضای ستاد انتخاباتی و یاران نماینده محترم با ایشان همراه است ،گویی که اساسا دولت آقای روحانی برسرکار نیامده و آقای قالیباف ریس جمهور است.

نوشته شده در تاریخ 1395/08/9 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir