تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - هجمه ضدانقلاب برعلیه ارکان امنیت مردم سم پاشی ضدانقلاب علیه نیروی انتظامی به قصدالقای دروغین مخالفت با شادی

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب
تعدای ازشبکه های اجتماعی بی نام ونشان با سم پاشی علیه نیروهای زحمتکش انتظامی شهرستان قصد القای مخالفت نیروی انتظامی با شادی مردم را دارند.

به گزارش اسلام آباد خبر، پس از اعلام کسب اکثریت آراء  انتخابات ریاست جمهوری  توسط حسن روحانی، از عصر و شامگاه روز گذشته حامیان روحانی و حتی طرفداران سایر کاندیداهای ریاست جمهوری برای حضور درشور و هیجان این شادی به خیابان های مرکز شهر اسلام آبادغرب آمدند.

نیروهای زحمتکش انتظامی با وجود حضور مقتدرانه و بی طرافه در ایام تبلیغات و همچنین تلاش شبانه روزی درانتخابات، با حضور درجشن شادی مردم،  اقدام به نظارت، دلالت و هدایت خودروها و کارناوال های خودرویی نمودند.

 به گزارش خبرنگار اسلام آباد خبر، که شب گذشته  در محل شادی مردم در مرکز شهر اسلام آبادغرب حضور داشت؛ در اواخر شب گذشته عده ای افراد فرصت طلب و اراذل و اوباش که از شور و هیجان ایجاد شده سوء استفاده نموده و اقدام به تخریب خودروهای عبوری و ایجاد مزاحمت برای نوامیس شهروندان نموده که به درخواست  مردم،  نیروی انتظامی با قاطعیت وارد عمل شده و معدودی از اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم را دستگیر و به مقر پلیس دلالت نمود وغیر از این موارد الحمدلله آرامش در سطح شهر حاکم بوده است.

 

با این وجود تعدای از شبکه های اجتماعی بی نام و نشان با سم پاشی علیه نیروهای زحمتکش انتظامی شهرستان قصد القای مخالفت نیروی انتظامی با شادی مردم را داشته، که صراحتا" این ادعا صحت نداشته و ندارد و گزارش های تصویری منتشر شده از شادی مردم در سایت ها و کانال های حامی دولت از مهمترین دلایل رد ادعای ضدانقلاب است که در این برهه حساس به قصد تفرقه افکنی و سیاه نمایی در حال سم پاشی و برچسب زدن به نیروهای ارزشی و زحمت کش پلیس انتظامی را دارند.

 

پلیس انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب پیش از این نیز خود را موظف و مکلف دانسته که نسبت به سرکوب اراذل و اوباش و برقراری نظم و انظباط و آرامش برای شهروندان اقدام نماید.

نوشته شده در تاریخ 1396/02/31 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir