تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - سوالات سیاسی مهم این روزها از منتخبین استان کرمانشاه در مجلس دهم

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب
در کدام کمیسیون عضو می شوید و به ریاست چه کسی رای می دهید/ از پاسخ متفاوت احمد صفری تا پیشبینی عجیب فلاحت پیشه/ همراهی قاطع مجمع با اصولگرایانمنتخبان مردم کرمانشاه در مجلس دهم شورای اسلامی به سوالاتی در باره کمیسیون آینده خود در مجلس و همچنین تمایل آنها به اینکه چه کسی رئیس قوه مقننه بعدی باشد پاسخ دادند.
شهاب نادریمنتخب مردم شهرستان های پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس دهم: با توجه به رشته تحصیلی ام تمایل به عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی را دارم.
 در خصوص انتخاب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بنده به کسی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی رای خواهم داد که دارای توانایی، مدیریت، شایستگی باشد و همچنین براساس معیارهای رهبری و درخط رهبری حرکت کند. 

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه: تصمیم دارم در کمیسیون امنیت ملی و  سیاست خارجی مجلس عضویت داشته باشم. 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین از میان دو گزینه عارف و لاریجانی آقای لاریجانی شایستگی ریاست مجلس را دارا است. 

احمد صفری منتخب کرمانشاه : سعی دارم در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عضویت داشته باشم. این کمیسیون یکی از نیازهای استان کرمانشاه است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هنوز برای انتخاب ریاست مجلس تصمیم گیری نکرده ام زیرا ممکن است گزینه های دیگری به جز گزینه های فعلی مطرح شود.

منتخب مجلس دهم اسلام آبادغرب و دالاهو نیز گفت: در مجلس دهم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به فعالیت خواهم پرداخت. 

حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با اسلام آبادخبر، اظهار کرد: در مجلس دهم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به فعالیت خواهم پرداخت. 

وی در خصوص ریاست مجلس دهم گفت نظری ندارم، ولی اقداماتی در مجلس دهم در حال شکل گیری است که رئیس مجلس شخصی غیر از آن کسی است که فکر می کند رئیس می شود. 

حسن سلیمانی منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه هرسین صحنه و کنگاور: تلاش بر این است که در راستای امکان نظارت بر برنامه های توسعه ای و تلاش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در مجلس کمیسون برنامه و بودجه را به عنوان کمیسیون اصلی انتخاب کنم.

وی افزود: حضور در کمیسیون اصل نود به عنوان کمیسیون فرعی نیز از جمله برنامه های من است. 

حسن سلیمانی: اگر نظر اکثریت اصولگرا با لاریجانی باشد با احترام به نظر آنها و تبعیت از آنها همراهی لازم را خواهیم داشت. 

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا منتخب مردم سنقروکلیای: اولیت من در درجه اول کمسیون صنایع ومعادن اگر در این امر توفیقی نشود اولیت بعدی من عضویت در کمیسیون انرژی خواهد بود و اگر این مسئله هم توفیق نشد اولیت آخرم ما کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خواهد بود.

منتخب مردم سنقروکلیایی در پاسخ به این سوال که برای ریاست مجلس عارف را مناسب تر می دانید یا لاریجانی اظهار داشت: آقای لاریجانی را مناسبت تر می دانم به دلیل توانمندی و تجربه ای که در اداره مجلس دارند قطعا ایشان موفق تر خواهند بود. 

گفتنی است عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در کمیسیون اجتماعی حضور خواهد داشت  و رای  ایشان برای ریاست مجلس دهم رای فراکسیون اصولگرایان خواهد بود.

فرهاد تجری منتخب مردم سرپل ذهاب و قصرشیرین و گیلانغرب: در کمیسیون حقوقی مجلس عضویت خواهند داشت از طیف اصولگرا کاندیدای اصلح برای ریاست مجلس را علی لاریجانی می‌داند و تاکید دارد که به دلیل شخصیت متعادل و تجربه کاری، این نامزد اقبال بیشتری میان نمایندگان دارد. مرصادنیوز 

نوشته شده در تاریخ 1395/02/21 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir