تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - "دست فروشی سم" معضلی که همچنان در اسلام آباد غرب ادامه دارد!

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب
"دست فروشی سم" معضلی که همچنان در اسلام آباد غرب ادامه دارد!
لزوم برخورد دستگاه های مسئول با دست فروشان سم.
مدیران شبکه بهداشت و جهاد کشاورزی هم چنان بی خیال این امر و مشکل مهم هستند و مردم و کشاورزان رنج کشیده اسلام آبادی هم چنان قربانی بی تدبیری و بی خیالی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل دست فروشی سموم کشاورزی در شهرستان اسلام آباد غرب پابرجاست و ظاهرا اراده محکمی نیز برای برخورد با این اقدام وجود ندارد.
البته طی هفته های گذشته در مورد دست فروشی سم  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب هشدار داده بود اما هشدار دردی را درمان نکرد که نکرد و درمان نمی کند چون  این مسئله قابل اغماض و چشم پوشی نیست این مشکل برخورد قاطع می خواهد.

حال به گفته مدیر جهاد کشاورزی اسلام آباد غرب : باید گیاه پزشکان سم لازم برای کشاورزی را تجویز کنند اما متاسفانه ما می بینیم عده ای که سواد کافی در این زمینه را ندارند به صورت آزادانه در حال فروش سموم کشاورزی هستند و اتفاق افتاده که کشاورزان به دلیل استفاده از چنین سمومی محصول و مزرعه خود را از دست داده اند و این موضوع قابل پیگیری نیست.

نا گفته نماند که متاسفانه مشاهده می شود برخی دست فروشان سم مواد غذایی مانند روغن، برنج و… در کنار سم می فروشند که ممکن است این مواد غذایی در کنار برخی سموم آلوده شوند و سلامتی مردم را به خطر بیندازد.  

نوشته شده در تاریخ 1395/02/25 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir
برچسب ها: مشکل سم فروشی توسط دست فروشان و عدم برخورد قانونی پایگاه خبری همراه رهبر0834