تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - اتفاقی ناگوار و تلخ برای پزشک مرم دار ومحبوب اسلام آبادی

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب
     اتفاقی ناگوار و حادثه ای تلخ برای پزشک مردم دار و محبوب اسلام آبادی
اقدام تهدید آمیز ، سرقت  و به آتش کشیدن خودروی یکی از پزشکان نوع دوست
افراد ناشناس خودروی پزشک اسلام آبادی را پس از سرقت به آتش کشیدند.
دکتر مهرداد باقری از پزشکان خیر و اخلاق مدار استان کرمانشاه که در اسلام آبادغرب دارای مطب می باشد و مسول سابق  اورژانس بیمارستان اسلام آبادغرب چند روز پیش متاسفانه مورد سؤ قصد سارقین قرار می گیرد.
بنا بر اساس شنیده ها دکتر باقری غروب روز حادثه از اسلام آبادغرب عازم کرمانشاه می شود که در مسیر توسط سرنشینان یک خودرو پژو 405 که وی را تعقیب می کند مجبور به توقف می شود.
افراد خاطی ضمن تهدید دکتر باقری با سلاح گرم و سرد ، سپس  ایشان را با زور و خشونت از خودرو پیاده می کنند و خودرو 206 و موبایل و مدارک هویتی داخل خودرو وی را به سرقت می برند.
بر اساس آخرین اخبار ساعاتی بعد از این حادثه در روستاهای اطراف کرمانشاه خودرو متعلق به دکتر باقری در حالیکه طعمه حریق شده بود و سارقین اقدام به آتش زدن خودرو کرده بودند پیدا می شود.

فعلا و تا این لحظه هیچ اطلاعات دیگری در این زمینه موجود نمی باشد.
از آنجایی که برادران باقری که پزشک می باشند و در مردم داری و کمک کردن به محرومین به نیکی شهره هستند و از خانواده های اصیل و متدین شهرستان اسلام آبادغرب به حساب می آیند این اتفاق با عث تاسف دوستداران و مردم قدرشناس این شهرستان شده است .
دکتر باقری کلینیک مشاوره ای رایگان ترک اعتیاد و کمک به بیماران ایدزی شهرستان را داوطلبانه بر عهده دارد و مسولیت چندین مرکز بهداشت در  خدمت گزاری به روستاییان را نیز در
کارنامه دارد.
ما هم به نوبه خود خدارا شاکر هستیم که برای این پزشک اخلاق مدار و خیر مشکل جانی پیش نیامده است و سلامتی ایشان هدیه خداوند به محرومان و افراد تحت پوشش ایشان می  باشد 
چون فقط خداوند و پرسنل همکار وی و اکثر مردم بزرگوار اسلام آباد ودالاهو شاهد نیکی های ایشان هستند که امیدواریم قانون شکنان و خاطیان به دستان توانمند قانون مقدس جمهوری اسلامی به اشد مجازات برسند.
نوشته شده در تاریخ 1395/02/26 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir
برچسب ها: پزشک اسلام آبادی اتفاقی تلخ سرقت خودرو پایگاه خبری همراه رهبر0834