تبلیغات
پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834 - واکنش علمای کرمانشاه به نشست و برخاست هاشمی با بهاییان

پــایــــگـاه خبــــــری همـــــراه رهبــــــــــر0834
 
اطلاع رسانی دقیق وشفاف.اخبار،وقایع وحاشیه های جذاب
علمای کرمانشاه به نشست و برخاست هاشمی با بهاییان واکنش نشان دادند و آن را محکوم کردند.

آیت الله ممدوحی عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم : فرقه  انحرافی بهائیت را کافر خواند و تاکید کرد: فرقه  بهائیت به دلیل عقاید ضاله و شرک آلود نجس بوده وا نوکران اسرائیل و استکبار جهانی هستند.
حجت الاسلام سید امیر محمدی پور امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب : پروبال دادن به فرقه های ضاله حتما در جهت تضعیف نظام و تقویت آن فرقه هاست.
حجت الاسلام محمدی پور با بیان اینکه این گونه اقدامات  خصوصا از جانب یک فرد سرشناس کشوری پذیرفته نیست، تصریح کرد: این عمل می تواند یکی دیگر از نقشه هایی  باشد که خیلی راحت در قالب دیدار دوستان قدیمی و  در امتداد لجاجت های این خاندان با نظام و رهبری انجام شده باشد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد طه مهری امام جمعه گیلانغرب : بر ضرورت برخورد قاطع و موضع ارشادی هاشمی در قبال قضیه پیش آمده فرزندش با بهائیان تاکید و اظهار داشت: در جایگاه پدری دلسوز و پیر، هاشمی باید نسبت به اصلاح و ارشاد فرزندش فائزه بر آید، در غیر این صورت  توقع  این است که اگر دخترش نصیحت پذیر نیست، در مسیر نهادهای امنیتی  ممانعت  ایجاد نکند تا آنچه تکلیف شرعی و قانونی است توسط نهادهای انقلابی و امنیتی محقق شود .

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری امام جمعه سنقر : در خصوص دیدار فائزه هاشمی دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با فریبا کمال آبادی عضو ارشد بهائیت ایران اظهار داشت : فرقه بهائیت یک فرقه ساختگی و دست ساز رژیم صهیونیستی است و اصلا یک فرقه مذهبی نیست و با توجه به اعتقادات التقاطی که دارند این فرقه به اسلام هیچ اعتقادی ندارند و دشمنی دیرینه ای با اسلام و مسلمانان دارند.

ملایحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر : ضمن اشاره به جایگاه ادیان آسمانی و وجه تمایز آنها با فرقه ضاله بهائیت اظهار داشت: بهائیت انشعابی از بابیگری و بابیگری، انشعابی از شیخیگری است..

حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب : بهائیت یک شناسنامه کاملا شناخته شده و آشکار دارد که  بر کسی پوشیده نیست. این فرقه یک گروه انحرافی، خود ساخته، بی ریشه و دشمن قطعی تفکر انقلاب اسلامی، اسلام و نظام ما است.

حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی "امام جمعه شهرستان صحنه : بزرگترین ایراد فرقه بهاییت این است که توسط دولت اسرائیل حمایت می شوند.هر کسی که بخواهد با این فرقه ارتباط رسمی داشته باشد خطوط قرمز را طی کرده و حق چنین کاری را ندارد.

حجت السلام ملکی امام جمعه قصرشیرین :  با بیان اینکه بهائیت یک فرقه ضاله و منحرف است، افزود: این فرقه هیچ اساس و پایه دینی ندارد و ترویج آن بی شک ترویج کفر و شرک خواهد بود.مرصاد نیوز

مرصادنیوز: علمای کرمانشاه به نشست و برخاست هاشمی با بهاییان واکنش نشان دادند و آن را محکوم کردند.

آیت الله ممدوحی عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با سرویس دین و اندیشه  شبکه اطلاع رسانی مرصاد فرقه  انحرافی بهائیت را کافر خواند و تاکید کرد: فرقه  بهائیت به دلیل عقاید ضاله و شرک آلود نجس بوده وا نوکران اسرائیل و استکبار جهانی هستند.

 

وی با اشاره به تلاش گروه بهائیت برای ایجاد آشوب میان ملتهای اسلامی اظهار داشت: بهائیان هیچ شأنیتی ندارند، آنها حتی به خدا هم ایمان ندارند و از هر گونه تعالیم دینی به دور هستند و تنها خصیصه ای که دارند جاسوسی است.

 

آیت الله ممدوحی در ادامه با اشاره به این موضوع که دوستی و معاشرت با این فرقه جایز نیست، تصریح کرد: این فرقه تهدید بزرگی برای جهان اسلام محسوب می شوند لذا باید از هر گونه معاشرتی با آنها پرهیز شود اما متاسفانه امروز شاهد هستیم که برخی با این افراد نشست و برخاست دارند که این امر بسیار خطرناک است.

 

وی در پایان گفت: باید آگاه بود که  به هیچ وجه اجازه نفوذ به این فرقه داده نشود و محل قراری برای اینها قرار ندهند چرا که جاسوسانی بسیار خطرناک هستند و از هر پلیدی پلیدتر می باشند.

 

پروبال دادن به فرقه های ضاله در جهت تضعیف نظام و تقویت آن فرقه هاست

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از اسلام آباد خبر دیدار فائزه هاشمی رفسنجانی با "فریبا کمال آبادی "، عضو ارشد بهاییت ایران که به تازگی بعد از ۸ سال زندان به مرخصی آمده است واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است.

 

حجت الاسلام سید امیر محمدی پور امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، گفت: پروبال دادن به فرقه های ضاله حتما در جهت تضعیف نظام و تقویت آن فرقه هاست.

 

حجت الاسلام محمدی پور با بیان اینکه این گونه اقدامات  خصوصا از جانب یک فرد سرشناس کشوری پذیرفته نیست، تصریح کرد: این عمل می تواند یکی دیگر از نقشه هایی  باشد که خیلی راحت در قالب دیدار دوستان قدیمی و  در امتداد لجاجت های این خاندان با نظام و رهبری انجام شده باشد.

 

امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به اینکه حفظ نظام و انقلاب اسلامی از اوجب واجبات است، ضمن محکوم کردن چنین اعمالی  خواستار برخورد با هنجار شکنان و کلیه اشخاص در هر پست و مقامی ، که در راستای تضعیف نظام گام بر می دارند.

 

بهائیت ریشه در اعتقادات صهیونیستی و ضد اسلامی دارد

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حجت الاسلام والمسلمین محمد طه مهری در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر ؛ بر ضرورت برخورد قاطع و موضع ارشادی هاشمی در قبال قضیه پیش آمده فرزندش با بهائیان تاکید و اظهار داشت: در جایگاه پدری دلسوز و پیر، هاشمی باید نسبت به اصلاح و ارشاد فرزندش فائزه بر آید، در غیر این صورت  توقع  این است که اگر دخترش نصیحت پذیر نیست، در مسیر نهادهای امنیتی  ممانعت  ایجاد نکند تا آنچه تکلیف شرعی و قانونی است توسط نهادهای انقلابی و امنیتی محقق شود .

 

وی تصریح کرد: فرقه ضاله و گمراه ضد انقلاب بهایت همواره دیدگاه های ضد اسلامی داشته اند و بر همین اساس بوده که حتی در زمان شاه هم بر مبنای تفکرات و افکار ضد اسلامی مورد توجه شاه بودند و باید گفت که همکاری با ساواک، جلب حمایت دولت های بزرگ از شاه و سلطنت او به وسیله اسرائیل، قسمتی از مواضع سیاسی فرقة مزموم و ضاله بهایت بود.

 

حجت الاسلام مهری اظهار داشت: بهاییان  که  به واسطه عقاید ضد اسلامی و صهیونیستی خود، همواره در خدمت شاه بودند  بعد از پیروزی انقلاب  با همدستی با استکبار در تضعیف نظام اسلامی کوشیدند و به انحای مختلف در صدد تبلیغ مرام  مزموم و باطل و گمراه کننده خود برآمدند.

 

وی گفت: حال کسانی با علم بر پرونده سیاه و ضد  اسلامی و انقلابی  فرقه بهایت، آگاهانه  مبانی اسلامی که از حوزه علمیه قم تا الازهر مصر به آن پایبندند را زیر پا گذاشته  و  ضمن افتخار به منش هم بندهای بهایی خود در زندان، با افتخار در کنار آنها قرار گرفته و عکس یادگاری مباهات امیز منتشر می کنند .

 

امام جمعه گیلانغرب  با  ابراز اینکه هر گونه مماشات، نرم‌خویی و همراهی و حتی تشویق و تشجیع این فرقه‌های انحرافی حرکت ضد مکتبی و ضد انقلابی است، گفت :چطور می توان  این حرکت فرزندهاشمی را توجیه کرد؟ آیا او بر ماهیت ضد دینی و گمراهانه فرقه ای که ریشه در عقاید صهیونیستی آگاه نبوده و یا آن را درک نکرده است؟

 

امام جمعه گیلانغرب  بر ورود نهادهای امنیتی و قضایی در این قصه تاکید کرد و گفت: چرا وزیر کشور همانند پرونده خانم خالقی  دغدغه و حساسیت برخورد با این ساختار شکنی ها را ندارد و درخواست جلسات ویژه به منظور بررسی را ندارد؟ 

 

حجت الاسلام مهری ابراز داشت: بهائیت  فرقه ای  بدعت‌گذار است و جزء اهل بدعت حساب می‌شوند و لذا چون این فرقه دارای تفکرات صهیونیستی و ضد انقلابی هم هست بر این اساس نباید اجازه نفوذ و پیشروی به فرقه ضاله را داد و البته  نهادهای امنیتی باید مواظب نفوذ آنها در نهادها و مجاری کشور باشند.

 

نشست و برخاست با فرقه بهائیت خیانت و پشت پا زدن به ارزش های اسلام و نظام اسلامیست

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری در گفتگو با سهیل سنقر در خصوص دیدار فائزه هاشمی دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با فریبا کمال آبادی عضو ارشد بهائیت ایران اظهار داشت : فرقه بهائیت یک فرقه ساختگی و دست ساز رژیم صهیونیستی است و اصلا یک فرقه مذهبی نیست و با توجه به اعتقادات التقاطی که دارند این فرقه به اسلام هیچ اعتقادی ندارند و دشمنی دیرینه ای با اسلام و مسلمانان دارند.

 

وی ادامه داد: ما وقتی به فتوای بزرگان مراجعه می کنیم از جمله مقام معظم رهبری و حضرت امام (ره)، بهاییت را فرقه ظالم می دانیم. اینها نجس هستند حتی اگر رطوبتی از آنها به دست انسان برسد دست انسان هم نجس می شود.

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در ادامه افزود: لذا از لحاظ اعتقادی و دینی ما آنها هیچ جایگاهی در بین ما مسلمانان ندارند و سابقه دیرینه دشمنی با اسلام و نظام اسلامی در پرونده آنها موجود است. حتی از نظر سیاسی هم در بحث تحریم اقتصادی کشور سهم بسزایی داشته اند و پل ارتباطی دشمنان ما برای فشار و تحریم بیشتراز طریق همین فرقه بهائیت بوده است.

 

حجت الاسلام برقراری تاکید کرد: بهائیت سابقه خصمانه زیادی بر علیه اسلام و ارزش های اسلامی قبل از انقلاب و بعد از انقلاب داشته و دارند و در یک جمله می شود خلاصه کرد که امید کانون ضد انقلاب و حامیان و اربابانشان در کشور بهائیت بوده و هستند لذا وقتی فرزند یکی از مسئولین عالی رتبه نظام اسلامی با آنها نشست و برخاستی داشته باشد این جز خیانت و پشت پا زدن به ارزش های اسلام و نظام اسلامی توجیح دیگری ندارد.

 

وی در ادامه گفت:  این ها نشان می دهند که دنبال انتقام از نظام اسلامی و یارگیری برای روز مبادا هستند با این شرایط پدرشان دم از جریان انحرافی می زند و می گوید که من اسلام و انقلاب اسلامی را از انحراف بازگرداندم. من سوال می کنم چه انحرافی بالاتر از نشست و برخاست با فرقه ای که همجنس گرایی از پرچم های آنهاست و یکی از علامت های نام و نشان دار فرقه بهائیت است وجود دارد؟  آن ها کسانی هستند که  بر علیه اسلام و انقلاب اسلامی قد علم کرده اند.

 

وی گفت: اگر دنبال از بین بردن جریان انحرافی است انحرافی بالاتر از این وجود ندارد و سکوتش در برابر این جریان خیانت بزرگی به نظام اسلامی است.

 

 فرقه گمراه بهائیت با هدف تفرقه بین مسلمین بوجود آمده است

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  ملایحیی شهبازی در گفتگو با سراب روانسر، ضمن اشاره به جایگاه ادیان آسمانی و وجه تمایز آنها با فرقه ضاله بهائیت اظهار داشت: بهائیت انشعابی از بابیگری و بابیگری، انشعابی از شیخیگری است.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر افزود: فرقه ضاله بهائی دست پروده استکبار و با اهداف تفرقه افکنی بین مسلمین بوجود آمده است و همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست هستند و از هرگونه معاشرت با این فرقه بایستی اجتناب شود.

 

شهبازی ضمن تاکید بر ضرورت هوشیاری مردم در برابر افکار فرقه ضاله اظهار داشت: استبکاربا هدف تفرقه افکنی به دنبال ایجاد میان مسلمانان است که هر روز فرقه ها و گروه های مختلفی را به وجود می آورند تا به پیکره اسلام و نظام جمهوری اسلامی صدمه وارد کنند.

 

وی گفت: کسانی که خدا و نبوت پیامبر (ص) را قبول نداشته باشند مشرک و نجس هستند و این فرقه از همین مشکرین است و بایستی از این گروه دوری گزید و تنفر داشت.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در خصوص  معاشرت، دوستی و معامله با این افراد عنوان کرد: دوستی و معاشرت با غیر مؤمن خلاف مسیر اسلام است و همانطور که اشاره شد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر اجتناب و دوری جستن از این گروه  تأکید ویژه داشته و دارند.

 

دوستی با دشمنان نظام، دشمنی با نظام محسوب می شود

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در گفتگو با خبرنگاربازی دراز اظهار داشت: بهائیت یک شناسنامه کاملا شناخته شده و آشکار دارد که  بر کسی پوشیده نیست. این فرقه یک گروه انحرافی، خود ساخته، بی ریشه و دشمن قطعی تفکر انقلاب اسلامی، اسلام و نظام ما است.

 

وی با اشاره به استقرار تشکیلات مرکزی  بهائیت در شهر حیفای رژیم اشغالگر قدس اذعان کرد: بهائیت شاخه ای از صهیونیسم است و رابطه بهائیت با رژیم پهلوی نیز واضح و آشکار می باشد لذا دوره پهلوی دوم به عنوان دوران طلایی بهائیت شناخته شده است.

 

صفدری درادامه افزود: ملاقات فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، (فائزه هاشمی) با عضو ارشد بهائیت که درایران زندانی است و مرخصی چند روزه گرفته است، هیچ گونه توجیهی نخواهد داشت.

 

وی تصریح کرد: دوستی با دشمنان نظام، دشمنی با نظام محسوب خواهد شد لذا چنانچه برخورد قاطعی در این زمینه صورت نپذیرد در روزهای آتی شاهد ملاقات ایشان با مریم رجوی نیز خواهیم بود و در این صورت نیز حق اعتراض و برخوردی با  اینگونه افراد باقی نمی ماند.

 

امام جمعه شهرستان سرپل زهاب اظهار داشت: از آنجایی پدر ایشان فرزندانش را به حال خود رها کرده است لذا از مسئولین نظام درخواست می گردد با چنین عوامل فریب خورده ای ، برخورد قانونی نمایند.

 

 ارتباط رسمی با فرقه بهاییت رد شدن از خطوط قرمز است

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد " حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی " در گفتگو با امروله عنوان کرد : بزرگترین ایراد فرقه بهاییت این است که توسط دولت اسرائیل حمایت می شوند.

 

وی ادامه داد: ما از نظر اعتقادی نه با دولت اسرائیل و نه با ملت آن به هیچ وجه سازش نداریم. این درحالی است که معمولا مقام معظم رهبری می فرمایند ما با مردم آمریکا مشکل نداریم ولی با سیاست مداران آن مشکل داریم اما در خصوص اسرائیل رهبری فرمودند دولت و ملت اسرائیل استثناء ندارند و هردوی آنان با مردم ایران دشمن هستند.

 

حجت الاسلام زارعی خاطر نشان کرد: هر کسی که بخواهد با این فرقه ارتباط رسمی داشته باشد خطوط قرمز را طی کرده و حق چنین کاری را ندارد.

 

امام جمعه شهرستان صحنه در پایان گفت: بهایی ها از جمله فرقه هایی هستند که اگر با ما دشمن نباشند ولی با دشمنان سرسخت ما اتحاد دارند.

 

شخصی که با رفتارش تضعیف نظام را در پی داشته باشد انقلابی نیست

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حجت السلام ملکی در گفتگو با الوند خبر با بیان اینکه بهائیت یک فرقه ضاله و منحرف است، افزود: این فرقه هیچ اساس و پایه دینی ندارد و ترویج آن بی شک ترویج کفر و شرک خواهد بود.

 

امام جمعه قصرشیرین افزود: در جامعه اسلامی باید از گسترش این تفکرات منفی و سوء جلوگیری شود نه اینکه با سخنان و رفتارخود موجب ترویج آن در جامعه اسلامی شویم لذا هر سخنی که تقویت این فرقه ضاله را در پی داشته باشد محکوم است.

 

وی با بیان اینکه تنها شخصی که به دنبال تقویت دین اسلام باشد را می توان انقلابی نامید، افزود: شخصی که به دنبال تقویت انقلاب نباشد و با رفتارش تضعیف نظام را در پی داشته باشد هیچگاه نمیتوان آن را انقلابی نامید.

نوشته شده در تاریخ 1395/02/26 توسط بچه های حزب الله... ایمیل hr0832@chmail.ir
برچسب ها: واکنش علمای کرمانشاه به نشست و برخاست هاشمی با بهاییان پایگاه خبری همراه رهبر0834